Bemutatkozunk
Sajtószoba
TV2 talent menedzsment
Hirdetési lehetőségek
Rólunk
Sajtószoba
TV2 talent menedzsment
Hirdetési lehetőségek

Sajtószoba


Jön a döntők hétvégéje a TV2-n! Június 4-én kiderül, ki lesz a legmenőbb a Kismenők közül. Június 5-én pedig kilenc hétnyi éneklés után eldől, melyik páros nyeri A Nagy Duettnegyedik szériáját. A döntés ezúttal már kizárólag a nézők kezében van, a zsűri az utolsó élő showban már nem pontoz. A négy döntőbe jutott pár három-három látványos produkcióval készül, hogy lenyűgözze a közönséget.
A TV2 szórakoztató gameshow-jának hétfői adása minden versenytársat maga mögé utasított a kereskedelmileg kiemelt 18-59-es célcsoportban és a teljes lakosság körében egyaránt. A Drágám, add az életed! utolsó játékhetében olyan sztárpárok mérik össze erejüket, akiknek az elmúlt hónap legemlékezetesebb pillanatait köszönhetik a nézők. Pénteken kiderül, hogy ki a legjobb a legjobbak között.
A TV2 június 9-én mutatja be a Magyar csapat – „…még 50 perc…” című dokumentumfilmet, amely soha nem látott őszinteséggel, kendőzetlenül meséli el a magyar labdarúgó válogatott elmúlt négy évének eseményeit. Kétszázötven óra nyersanyagot rögzített a stáb, tíz országon kísérték végig a csapatot. A közel másfél órás film segítségével mindenki betekinthet a csapat mindennapjaiba, hogy miként élték meg a fiúk sok kudarc után az örömöt, hogy harminc év után a magyar válogatott újra egy világversenyen bizonyíthat.
Most hétvégén fináléjához érkezik a tavasz két meghatározó szuperprodukciója, győzteseket avat a TV2! Június 4-én szombaton kiderül, hogy ki lesz a legmenőbb a Kismenők közül, június 5-én vasárnap pedig az, melyik páros nyeri el leginkább a nézők tetszését A Nagy Duettben.
Vadonatúj zenei tehetségkutató indul ősszel a TV2-n Ördög Nóra és Majoros Péter Majka vezetésével. A Star Academy fiatal tehetségei heteken keresztül ideális körülmények között, profi felkészítőtanárokkal és vendég előadókkal készülnek a hétvégi élő showkra, hogy a nézők és a zsűri szavazatai alapján eldőljön, ki viszi haza a  fődíjat.
A legnépszerűbb saját gyártású műsoraival várja nézőit a TV2 az ünnepi hosszú hétvégén.
Keddtől megújul a TV2 Aktív műsorvezetői csapata, Kulcsár Edina mellett mostantól Kadlecsek Krisztián köszönti a nézőket.
Rendkívül izgalmasan alakul a TV2 gameshow-jának e heti utolsó adása. Bebe, Bárdosi Sanyi, Katus Attila és Szarvas Attila erőn felül küzdenek, hogy teljesítsék a párjaik által kitűzött feladatokat. Az utolsó adásnapon az izgalomé és a könnyeké a főszerep.
A TV2 a legnépszerűbb csatorna a teljes lakosság körében a 18. heti nézettségi eredmények alapján. Továbbra is A Nagy Duett 2016 eddigi legnézettebb produkciója. A Kismenők őrzi piacvezető pozícióját szombat esténként, az első élő adás tovább növelte a gyermek-tehetségkutató eredményeit, a hét 3. legnézettebb műsora volt a teljes lakosság körében. A május első hetében debütált Drágám, add az életed! a TV2 legnépszerűbb műsora hétköznap esténként, a fiatal nézők számára is vonzó tartalom.

előző 127 128 129 130131 132 következő

 

 





© 2026 TV2 Média Csoport Zártkörűen Működő Részvénytársaság – Minden jog fenntartva!