Bemutatkozunk
Sajtószoba
Képernyős arcaink
Hirdetési lehetőségek
Rólunk
Sajtószoba
Képernyős arcaink
Hirdetési lehetőségek
Bemutatkozunk

Management    Értékesítés    Vállalkozási csoport    Kampánykoordináció    Traffic   


Management



Csikesz Erika
Értékesítési Igazgató erika.csikesz@tv2.hu

Sári Renáta
Értékesítési Koordinátor renata.sari@tv2.hu

Értékesítés



Bardóczy Tímea
Értékesítési Osztályvezető timea.bardoczy@tv2.hu

Péntek Mária
Értékesítési Menedzser maria.pentek@tv2.hu
Schindler Attila
Értékesítési Menedzser attila.schindler@tv2.hu
Németh Mihály
Értékesítési Partner mihaly.nemeth@tv2partner.hu

Vállalkozási csoport



Hamvas Márta
TV2 Vállalkozási Csoportvezető marta.hamvas@tv2.hu

Szép Alexandra
Diverzifikációs Bevételi Menedzser alexandra.szep@tv2.hu
Schödl Anna
Diverzifikációs Bevételi Menedzser anna.schodl@tv2.hu
Simon Petra
Talent manager petra.simon@tv2.hu
Marczinka Péter
AFP Menedzser peter.marczinka@tv2.hu
Kiss Dorottya
Talent és üzletfejlesztési munkatárs dorottya.kiss@tv2.hu

Kampánykoordináció



Tóth Gabriella
Booking Csoportvezető gabriella.toth@tv2.hu

Vámosi Orsolya
Booking munkatárs orsolya.vamosi@tv2.hu
Kotmanóczki Veronika
Booking munkatárs veronika.kotmanoczki@tv2.hu
Szőnyi Lili
Online booking munkatárs lili.szonyi@tv2.hu
Makai Krisztina
Booking menedzser krisztina.makai@tv2.hu

Traffic



Zsikó Henrietta
Belső Működési Osztályvezető henrietta.zsiko@tv2.hu

Takács Bernadett
Traffic Csoportvezető bernadett.takacs@tv2.hu

Kvaszta Anett
Traffic Menedzser anett.kvaszta@tv2.hu
Facsar Éva
Traffic munkatárs eva.facsar@tv2.hu
Laboda Balázs
Traffic munkatárs balazs.laboda@tv2.hu
Czigler Balázs
TV2 Kiemelt Partner balazs.czigler@tv2partner.hu

 

 

 




Impresszum    |    Adatkezelési tájékoztató    |    ÁSZF    |    Nézettség    |    Anyagleadás

© 2023 TV2 Média Csoport Zártkörűen Működő Részvénytársaság – Minden jog fenntartva!